Przedstawiciel handlowy/ Mobilny opiekun biznesowy Ref. No: 8300

Dla  naszego klienta, firmy produkcyjnej w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: Niemcy,

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie techniczne lub handlowe
  • Praktyczne doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, doradca klientów biznesowych, inżynier handlowy
  • Wiedza branżowa w sektorze aluminium
  • Podstawowa wiedza techniczna będzie dodatkowym atutem
  • Pewność siebie, silne umiejętności negocjacyjne i zdolności przekonywania
  • Gotowość do podróżowania
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka motywacja własna, samodzielność i zorientowanie na cel

Obowiązki:

  • Samodzielne doradztwo i wsparcie dla istniejących klientów w DE /CH
  • Pozyskiwanie nowych klientów w DE / CH
  • Prowadzenie rozmów sprzedażowych
  • Doradztwo i prezentacja techniczna naszych produktów
  • Ścisła współpraca z centralą firmy
  • Zorientowana na sprzedaż, odpowiedzialna praca w samodzielnym obszarze odpowiedzialności
  • Ogólne zadania administracyjne i korespondencja

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w ramach stałego stosunku pracy w niemieckiej firmie
  • Atrakcyjne  wynagrodzenie podstawowe uzależnione od wyników plus premia uzależniona od wyników
  • Atrakcyjne świadczenia dodatkowe, takie jak firmowy program emerytalny i VWL
  • Firmowe ubezpieczenie zdrowotne z rocznym budżetem zdrowotnym
  • 30 dni urlopu rocznego
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • Praca mobilna, w tym praca z domu, i swobodna organizacja codziennej pracy
  • Koleżeńska atmosfera pracy w zmotywowanym zespole