Programista PL/SQL Ref. No: 7765

Dla naszego Klienta, oferującego systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Programisty PL/SQL.

Region: Kielce, świętokrzyskie

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w języku Oracle PL/SQL na poziomie dobrym
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Dobre nastawienie do pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca swobodnie czytać dokumentację techniczną
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Obowiązki:

  • Analiza wymagań na podstawie dokumentacji, projektowanie oraz rozwój aplikacji bazodanowych
  • Optymalizacja wydajności procesów, zapytań i procedur PL/SQL
  • Współpraca z konsultantami wdrożeniowymi systemu IT

Oferujemy:

Praca zdalna