Sorry, this job offer is no longer available !

Narzędziowiec - Konserwator Maszyn Ref. No: 8270

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, która jest w trakcie otwierania nowego oddziału, poszukujemy kandydatów na stanowisko Narzędziowiec - Konserwator Maszyn.

Region: Bieruń, śląskie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Wykształcenie techniczne
  • Wiedza odnośnie podstaw naprawy matryc (tłoczenie na zimno/na ciepło)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobrze rozwinięte umiejętności manualne

Mile widziane będzie:

  • Doświadczenie w branży automotive
  • Znajomość geometrii produkowanych części metalowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego

Obowiązki:

  • Montaż i demontaż matryc na prasie
  • Naprawa i bieżąca konserwacja matryc
  • Diagnoza awarii i naprawa maszyn

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy
  • Udział w profesjonalnych treningach zawodowych
  • Możliwość rozwijania się w nowopowstałej firmie
  • Bonusy finansowe (premia frekwencyjna)