Sorry, this job offer is no longer available !

Specjalista ds. księgowości Ref. No: 7875

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finansowo – księgowe)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość systemu SAP (dodatkowy atut)
  • Umiejętności analitycznego myślenia

Obowiązki

  • Obsługa procesów związanych z zamknięciem miesiąca/kwartału/roku
  • Księgowanie raportów kasowych
  • Przetwarzanie zapisów księgowych
  • Wyjaśnianie oraz rozwiązywanie nierozpoznanych pozycji/sald
  • Realizacja prac zgodnie z harmonogramem
  • Przygotowywanie raportów okresowych
  • Wspieranie audytu
  • Wspieranie Team Lidera oraz pozostałych członków zespołu

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę sportową
  • Możliwości pracy w systemie hybrydowym
  • Pakiety dofinansowań do kursów/szkoleń