Serwisant Ref. No: 8337

Dla naszego klienta, globalnego lidera produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych, poszukujemy pracowników na stanowisko Serwisanta.

Region: Rzeszów , podkarpackie

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne, preferowane: mechaniczne, elektryczne
  • Doświadczenie w produkcji lub serwisie urządzeń technicznych
  • Znajomość systemów hydraulicznych i/lub pneumatycznych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja serwisu urządzeń (montaż, demontaż układów hamulcowych hydraulicznych do pojazdów szynowych)
  • Diagnostyka urządzeń
  • Demontaż, montaż i testy realizowane zgodnie z dokumentacją
  • Sporządzanie dokumentacji (protokołów serwisowych) z przebiegu realizowanej pracy, zużytych części i materiałów

Oferujemy:

local_dining

Dofinansowanie posiłków

beach_access

Dofinansowanie do wypoczynku

verified_user

Dodatkowe ubezpieczenie na życie

local_hospital

Prywatną opiekę medyczną

fitness_center

Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • Dodatkowe premie i nagrody