Team Leader Działu Promocji Ref. No: 7534

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, Grupy Wydawniczej ZNAK, na powyższe stanowisko, poszukujemy kreatywnej, pomysłowej i chcącej się rozwijać osoby posiadającej doświadczenie w obszarze marketingu oraz zarządzaniu zespołem.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

-          doświadczenie w tworzeniu idei kreatywnych, prowadzeniu projektów oraz zarządzaniu zespołem

-          wykształcenie humanistyczne (mile widziana filologia polska)

-          znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2)

-          umiejętność strategicznego myślenia

-          bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych

-          doskonała znajomość Internetu, nowych mediów i bieżących trendów w popkulturze

-          umiejętność pisania tekstów ciekawych dla odbiorców

-          łatwość dzielenia się wiedzą i „zapalania” innych

-          duża otwartość i elastyczność

Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku wydawniczego.

Obowiązki:

-          współtworzenie strategii rozwoju Działu Promocji

-          realizacja kampanii reklamowych

-          planowanie budżetów kampanii promocyjnych

-          tworzenie konceptów kreatywnych dla wydawanych książek  w obszarze online i offline

-          analizowanie danych i przekładanie wniosków na decyzje i działania (zrozumienie potrzeb odbiorców)

-          pisanie tekstów reklamowych

-          tworzenie i utrzymywanie dobrych relacji z mediami, autorami i współpracownikami

-          zarządzanie pracą zespołu

-          wytyczanie nowy trendów

Oferujemy:

grade

bogaty pakiet socjalny

card_travel

stabilne warunki pracy i dogodną formę współpracy

trending_up

przestrzeń do realizowania własnych pomysłów

accessibility

przyjazną, niekorporacyjną atmosferę i zespół ciekawych ludzi

-          pracę z wybitnymi osobowościami ze świata kultury i sztuki

-          lokalizację w centrum Krakowa i ogród, w którym można poczytać lub wypić dobrą kawę :)