Specjalista ds. personalnych Ref. No: 7736

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. personalnych.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziale HR
  • Język angielski – poziom zaawansowany
  • Znajomość przepisów prawa pracy i pozostałych przepisów związanych z obowiązkami pracodawcy

Obowiązki:

  • Opracowywanie i administrowanie planami i procedurami dotyczącymi zasobów ludzkich dla całego personelu firmy, dostosowanymi do ogólnej strategii biznesowej
  • Zarządzanie relacjami z pracownikami
  • Zarządzanie systemem oceny  i wynagradzania pracowników
  • Zarządzanie i monitorowanie systemu naliczania i wypłacania wynagrodzeń i innych świadczeń pracowniczych
  • Ocena potrzeb szkoleniowych w celu wdrożenia i monitorowania programów szkoleniowych;
  • Raportowanie do kierownictwa i wspomaganie decyzji biznesowych
  • Zapewnienie wypełniania obowiązków i przestrzegania przepisów w zakresie spraw pracowniczych
  • Przygotowanie i realizacja budżetów w zakresie kosztów personalmych
  • Prowadzenie działań rekrutacyjnych
  • Prowadzenie bazy danych pracowników,  schematów organizacyjnych, , opisów stanowisk  i zakresów zadań pracowników
  • Zapewnienie przestrzegania grupowej polityki, strategii i koncepcji HR
  • Asystowanie w realizacji grupowych projektów HR

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • Pakiet socjalny