Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim Ref. No: 7668

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej szukamy specjalisty ds. wsparcia klienta anglojęzycznego.  Jeśli jesteś osobą energiczną, komunikatywną  i biegle posługujesz się językiem angielskim, a kontakt z ludźmi nie stanowi dla Ciebie problemu i napędza Cię do działania – aplikuj już dziś!

Region: Kraków, małopolskie

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego – C1/C2
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Podejście zorientowane na cel i rozwiązywanie problemów
  • Pozytywne nastawienie do pracy z klientem

Obowiązki:

  • Zapewnienie profesjonalnego wsparcia dla klientów anglojęzycznych
  • Odpowiadanie na zapytania klienta – telefony przychodzące/wychodzące, maile
  • Administrowanie bazą klientów – aktualizacja, wprowadzanie nowych rekordów
  • Przygotowywanie raportów

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Komfortowe warunki pracy – nowoczesne biuro zlokalizowane w samym centrum Krakowa
  • Dobra atmosfera oparta na wzajemnym wsparciu i szacunku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet kafeteryjny