Specjalista ds. Logistyki Ref. No: 8219

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, która jest w trakcie otwierania nowego oddziału, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Logistyki.

Region: Bieruń, śląskie

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do nauki i chęć rozwoju
  • Samodzielność, odpowiedzialność i skuteczność w zakresie wykonywanych obowiązków

Obowiązki:

  • Zamawianie transportów (bez konieczności szukania przewoźnika)
  • Przygotowywanie etykiet na pojemniki oraz dokumenty transportowe
  • Zapewnienie odpowiedniej ilości pojemników potrzebnych do spedycji
  • Przestrzeganie standardów jakościowych i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy
  • Udział w profesjonalnych treningach zawodowych
  • Możliwość rozwijania się w nowopowstałej firmie
  • Bonusy finansowe (premia frekwencyjna)