Starszy Księgowy Ref. No: 7633

room

Region:
Kraków, małopolskie

assignment

Rodzaj umowy:
Pełen etat

access_time

Czas pracy:
Elastyczne godziny pracy

Dla naszego Klienta, spółki prowadzącej obsługę księgową i kadrowo-płacową polskich oraz zagranicznych podmiotów, poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej w obszarze księgowo – kadrowym.  Firma zapewnia możliwość szybkiego rozwoju zawodowego dzięki codziennemu wsparciu ze strony doświadczonych starszych specjalistów.

Poszukiwane umiejętności i kwalifikacje:

  • Doświadczenie w obszarze księgowości (SSC/BPO, biura rachunkowe) i/lub studia o profilu finansowym/ekonomicznym
  • Znajomość zagadnień księgowo – podatkowych
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego (min. B1/B2)
  • Dobra znajomość  programu MS Excel
  • Mile widziana znajomość programu eNova
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Zorientowanie na klienta i dobre zdolności komunikacyjne

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa pełnej księgowości klientów biura (m.in. prowadzenie dokumentacji, procesowanie faktur, sporządzanie deklaracji podatkowych VAT/CIT, wsparcie przy zamknięciu miesiąca itp.)
  • Analiza rozrachunków z kontrahentami
  • Przygotowywanie raportów (bilans zysków i strat; analizy ad-hoc)
  • Przygotowywanie sprawozdań dla NBP i GUS
  • Utrzymywanie kontaktu z kontrahentami (wyjaśnienie niezgodności, pozyskiwanie istotnych informacji, odpowiadanie na bieżące zapotrzebowanie klientów)

Co zyskujesz?

trending_up

Możliwość rozwoju w gronie doświadczonych profesjonalistów

school

Udział w szkoleniach zawodowych

accessibility

Przyjazną atmosferę

grade

Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy w centrum miasta