Specjalista ds. Aplikacji SAP (MES) (praca zdalna) Ref. No: 7932

Koncern MTU Aero Engines zatrudnia 8,5 tys. pracowników, jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Aplikacji SAP (MES).

Region: Tajęcina, podkarpackie

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku IT lub biznesowym związanym z obszarem produkcji w aplikacji SAP R/3 lub SAP S/4 lub SAP ME/MII
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Znajomość tabel oraz konfiguracji w SAP R/3 lub SAP S/4 lub SAP ME/MII
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, otwartość na nowe pomysły
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • Zaangażowanie, samodzielność i konsekwencja w działaniu

Obowiązki:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji, głównie SAP ME/MII
  • Wspieranie użytkowników w zakresie powierzonych aplikacji (analiza potrzeb, proponowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności)
  • Prowadzeni projektów lokalnych oraz globalnych związanych z nowymi procesami  oraz wdrożeniami w obszarze SAP ME/MII
  • Współpraca z zespołami kompetencyjnymi SAP z Monachium: współpraca w definicji rozwiązania IT, wdrażanie nowych procesów, koordynowanie testów, wsparcie powdrożeniowe
  • Możłiwość pracy zdalnej