Pracownik biurowy w dziale księgowości Ref. No: 7610

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Krakowie, poszukujemy osoby zainteresowanej zdobyciem doświadczenia zawodowego i rozwojem w obszarze księgowości.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
  • Komunikatywność
  • Otwartość na pracę w grupie
  • Systematyczność i dokładność
  • Zorientowanie na klienta
  • Dodatkowym plusem będzie doświadczenie zawodowe w dowolnej pracy biurowej
  • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)

Obowiązki:

  • Praca z dokumentacją księgową w języku angielskim, z wykorzystaniem systemu SAP
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym lub dostawcami w języku angielskim
  • Przygotowanie zestawień i raportów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Pracę w przyjaznym zespole i dobrej atmosferze
  • Solidne wdrożenie do pracy
  • Szkolenia z systemów używanych w firmie
  • Wsparcie w przejmowaniu obowiązków przez bardziej doświadczonych członków zespołu
  • Możliwości długofalowego rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczny, dzienny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym