Księgowy Ref. No: 7471

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w obszarze księgowości/ finansów.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse/ księgowość)
  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze księgowości/ finansów
  • Znajomość rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętności analityczne
  • Dbałość o szczegóły i terminowość
  • Elastyczność i chęć uczenia się nowych rzeczy

Obowiązki:

  • Procesowanie faktur, wydatków i rozliczeń w sposób terminowy i dokładny oraz zgodny z obowiązującymi standardami
  • Sprawdzenie prawidłowości rozliczeń podróży służbowych
  • Monitorowanie danych transakcyjnych i eliminowanie potencjalnych błędów finansowych
  • Prowadzenie rejestru faktur
  • Rozliczenia międzyokresowe
  • Przygotowywanie bieżących zestawień i raportów
  • Wsparcie w procesie zamykania okresu rozliczeniowego, oraz w procesach budżetowania i prognozowania

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i uczenia się
  • Atrakcyjny pakiet benefitów