VAT Team Leader Ref. No: 7351

Dla naszego Klienta – międzynarodowej  firmy zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko: VAT Team Leader.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie podatków pośrednich w UE
  • Wiedza praktyczna z obszaru legislacyjnego podatku VAT
  • Doświadczenie w implementowaniu zmian prawnych w obszarze podatku VAT w strukturach organizacyjnych firm
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego

Obowiązki:

  • Zapewnienie terminowości oraz dokładności raportów i deklaracji VAT oraz Intrastat, przygotowanych przez członków zespołu dla międzynarodowych podmiotów organizacji
  • Prawidłowe implementowanie zmian w przepisach dotyczących podatku VAT w systemach księgowych i finansowych
  • Monitoring comiesięcznych zestawień vatowskich kont bilansowych

Oferujemy:

  • Dynamiczne środowisko pracy w globalnej firmie, pełne wyzwań i możliwości rozwoju
  • Konkurencyjny pakiet świadczeń dodatkowych