Księgowy (dział płatności) Ref. No: 7336

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Krakowie, ze względu na intensywny rozwój, szukamy kandydatów zainteresowanych poszerzaniem swoich doświadczeń zawodowych w obrębie księgowości.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Min. 1-2 lata doświadczenia zawodowego w finansach/księgowości
  • Doświadczenie w obszarze płatności (PTP)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
  • Otwartość na pracę w grupie
  • Systematyczność i dokładność
  • Zorientowanie na klienta

Zadania:

  • Procesowanie faktur przychodzących
  • Przygotowywanie płatności
  • Obsługa zapytań ze strony vendorów, odpowiadanie na telefony oraz maile
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień
  • Współpraca z innymi zespołami
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień procesowych

Oferujemy:

  • Możliwość długofalowego rozwoju w obszarze księgowości w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia i codzienny kontakt zawodowy w języku angielskim
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie