Specjalista ds. eksploatacyjno – ekonomicznych Ref. No: 7331

Dla naszego Klienta, firmy z branży transportowej, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. eksploatacyjno – ekonomicznych.

Region: Tarnów, małopolskie

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Znajomość MS Excel w stopniu bardzo dobrym

Obowiązki:

  • Przygotowanie harmonogramu pracy kierowców
  • Prowadzenie bieżącej realizacji przewozów z zachowaniem kontroli poprawności grafiku
  • Prowadzenie rozliczeń czasu pracy kierowców zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych
  • Prowadzenie rozliczeń kontraktów kierowniczych
  • Analiza wykonania zadań, kontrola kosztów jednostki
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań eksploatacyjnych i ekonomicznych
  • Nadzór nad dyscypliną pracy kierowców

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w miłej i przyjaznej atmosferze