Młodszy specjalista ds. kadr i płac Ref. No: 7873

Dla naszego Klienta, spółki prowadzącej obsługę księgową i kadrowo-płacową polskich oraz zagranicznych podmiotów, poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej w obszarze księgowo – kadrowym.  Firma zapewnia możliwość szybkiego rozwoju zawodowego dzięki codziennemu wsparciu ze strony doświadczonych starszych specjalistów.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub prawnicze)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • mile widziana znajomość modułu kadrowo-płacowego programu Enova
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych w tym MS Office (dobra znajomość MS Excel)
  • Znajomość programu Płatnik
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność za powierzone informacje
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, skrupulatność
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Obowiązki:

  • Kompletowanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • Sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem
  • Ustalanie uprawnień pracowniczych
  • Naliczanie wynagrodzeń
  • Prowadzenie dokumentacji płacowej
  • Prowadzenie spraw z zakresu obowiązków płatnika składek na ubezpieczenia   społeczne, zdrowotne, FP, FGŚP, FEP, PPK
  • Prowadzenie spraw z zakresu obowiązku płatnika podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS
  • Opracowywanie raportów
  • Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i/lub wynagrodzeniu

Oferujemy:

school

Szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju

Możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie wdrożeniowym

grade

Elastyczny czas pracy