(Młodszy) Kontroler Jakości Ref. No: 6673

room

Region:
Jasionka, podkarpackie

access_time

Czas pracy:
praca w systemie dwuzmianowym

assignment

Rodzaj umowy:
umowa na czas nieokreślony

Pasjonujesz się lotnictwem?

Zależy Ci na rozwoju i szkoleniach?

Chciałbyś/chciałabyś pracować z nowoczesnymi technologiami i wśród inspirujących ludzi?

Poszukiwane umiejętności i kwalifikacje:

  • Wykształcenie profilowe - mile widziani absolwenci szkół zawodowych i technicznych
  • Doświadczenie w obszarze kontroli jakości, produkcji, montażu i napraw będzie dodatkowym atutem; poszukujemy pracowników o zróżnicowanym doświadczeniu - zapraszamy do aplikowania absolwentów szkół, jak i doświadczonych pracowników
  • Dokładność, sumienność i rzetelność
  • Elastyczność i otwartość do nauki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. A2)

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie wszelkich wstępnych, pośrednich oraz końcowych kontroli podzespołów  silników lotniczych oraz ich komponentów
  • Inspekcja części silników lotniczych według specyfikacji systemowych oraz dokumentacji
  • Prowadzenie odpowiedniej oceny oraz dokumentacji zgodnie z regulacjami oraz instrukcjami
  • Praca z systemem SAP

Co zyskujesz?

local_hospital

Prywatną opiekę medyczną

directions_car

Przystanek autobusowy tuż obok firmy

accessibility

Unikalną kulturę organizacyjną opartą na firmowych wartościach

school

Profesjonalny program onboardingowy i szkoleniowy

trending_up

Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy

  • Dofinansowanie do posiłków
  • Platformę benefitową MyBenefit