Mechanical Design Engineer Ref. No: 7744

Jesteśmy firmą zajmującą się robotyką i technologią oprogramowania, ukierunkowaną na dostarczanie funkcjonalnych rozwiązań dla retail i restauracji szybkiej obsługi (QSR). Zajmujemy się projektami dla globalnych klientów.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane magister inżynier mechaniki, mechatroniki
  • 6-10 letnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń, maszyn, linii produkcyjnych
  • Znajomość podstaw automatyki
  • Umiejętność projektowania układów z elementami pneumatyki
  • Doskonała znajomość programów: SOLID WORKS, AutoCAD
  • Wymagane udokumentowane doświadczenie z wdrażaniem i udoskonalaniem produktu/urządzenia od fazy prototypowej do fazy produkcji masowej
  • Doświadczenie ze standaryzacją produktów i procesem design to assembling & design to manufacturing potwierdzone zrealizowanymi projektami
  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń z wykorzystaniem robotów przemysłowych
  • Dobra, komunikatywna znajomość j. angielskiego

Obowiązki:

  • Projektowanie rozwiązań mechanicznych i zrobotyzowanych, w tym wykonywanie rysunków i modeli 2D i 3D
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Wykonywanie analizy numerycznej
  • Recenzja elementów dostarczanych przez podwykonawców
  • Aktywne uczestnictwo w rozruchach urządzeń
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach projektowych
  • Komunikacja z poddostawcami
  • Współpraca z działem dostaw, recenzja dostawcy, przygotowanie, zapytań ofertowych
  • Przywództwo techniczne i dzielenie się wiedza i doświadczeniem w komunikacji z zespołem

Oferujemy:

  • Greenfield project, unikalny & wymagający
  • Praca w otwartym zespole, luźna atmosfera pracy
  • Pakiet opieki medycznej i dofinansowanie do obiadów