Manager sprzedaży Ref. No: 8305

Dla  naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: Trójmiasto, pomorskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w rynku krajowych dystrybutorów branży spożywczej, w sprzedaży do dużych dystrybutorów, sieci lokalnych oraz gastronomii
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych oraz budowanie relacji z potencjalnymi klientami w celu rozwoju długofalowego partnerstwa
  • Współpraca z aktualnymi klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z działem technicznym, prezentacji, umów oraz koordynacja ich realizacji
  • Monitorowanie oraz analiza danych rynkowych dotyczących branży, Klientów i działań konkurencji
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Kluczowa rola w hierarchii oraz w rozwijaniu firmy o dużym potencjale
  • Pracę w dynamicznym środowisku