Lead Site Engineer Ref. No: 7743

Dla naszego Klienta – małej, ale wyjątkowej firmy inżynierskiej zajmującej się automatyzacją procesów w handlu, z wykorzystaniem robotyki oraz wysokopoziomowego oprogramowania, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu jako Inżynier/Lider Uruchomienia.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w branży automotive, logistycznej, maszynowej lub pokrewnej na projektach z udziałem robotów, maszyn lub kompletnych linii produkcyjnych
  • Szerokie rozumienie działania zaawansowanych systemów automatyki w obszarze sterowania, mechaniki i robotyki, oraz procesu instalacji urządzeń i odbiorów u klientów końcowych
  • Dobra znajomość realiów obiektowych potwierdzona zrealizowanymi projektami
  • Doświadczenie w programowaniu systemów wizyjnych
  • Wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, robotyka, mechatronika lub kierunki pokrewne
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia SEP 1kV
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – krajowych oraz zagranicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Prowadzenie i koordynacja techniczna procesu instalacji, montażu i uruchomienia urządzeń na obiekcie klienta. Dotyczy zaawansowanych systemów zrobotyzowanych i logistycznych (automatyka, robotyka)
  • Testowanie i rozruch komponentów oraz kompletnych urządzeń
  • Kontrola usług technicznych dostarczanych przez podwykonawców pracujących na obiekcie
  • Rozwiązywanie technicznych problemów obiektowych
  • Współpraca z project managerem, poddostawcami oraz klientami końcowymi
  • Nadzór BHP nad procesami montażowymi oraz rozruchowymi

Oferujemy:

  • Greenfield project, unikalny & wymagający
  • Praca w otwartym zespole, luźna atmosfera pracy