Koordynator ds. Logistyki Ref. No: 7922

Dla naszego międzynarodowego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby z doświadczeniem w logistyce.

Region: ,

Wymagania:

  • Szerokie doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi zewnętrznymi i wewnętrznymi (magazyn)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (do 20 osób)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Bieżąca realizacja planów dotyczących załadunków i wyładunków materiałów produkcyjnych
  • Codzienny kontakt z klientami w zakresie całościowego procesu logistycznego
  • Koordynowanie działań magazynu
  • Zarządzanie zespołem specjalistów ds. logistyki
  • Proponowanie ulepszeń procesu logistycznego, szukanie sposobów na redukcję kosztów

Oferujemy:

monetization_on

Stałe wynagrodzenie + premie

trending_up

Możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym

local_hospital

Prywatna opieka medyczna

local_bar

Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych