Konstruktor mebli sklepowych Ref. No: 8299

Dla naszego klienta – firmy dostarczającej profesjonalne rozwiązania w zakresie projektowania i produkcji wyposażenia przestrzeni komercyjnych dla dużych międzynarodowych firm, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w obszarze projektowania wyposażenia przestrzeni komercyjnych (meble, systemy wolnostojące).

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność modelowania 3D oraz tworzenia dokumentacji technicznej przy użyciu oprogramowania SolidWorks lub AutoCAD
  • Wiedza techniczna z zakresu obróbki drewna, tworzywa i stali oraz spawalnictwa
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologia techniczna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i terminowość

Obowiązki:

  • Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu, również w języku angielskim
  • Projektowanie mebli i systemów wolnostojących
  • Tworzenie/weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań technologicznych i materiałowych
  • Nadzór merytoryczny nad stworzeniem prototypów i produkcją wyrobów
  • Współpraca z pozostałymi działami w zakresie prac konstrukcyjnych i technologicznych
  • Udział w przygotowaniu ofert
  • Przygotowywanie wycen m.in. elementów z drewna, metalu, szkła i tworzywa
  • Kontakt z klientem w celu ustalenia szczegółów technicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B