Kierownik zespołu konstrukcyjnego Ref. No: 8310

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi w zakresie projektowania, doradztwa technicznego oraz zarządzania projektami z zakresu obszarów zurbanizowanych i infrastruktury.  W związku z Jej intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w roli osoby kierującej zespołem konstrukcyjnym i projektami
  • Doświadczenie w zakresie budownictwa kubaturowego (budynki – np. biurowce, bud. mieszkaniowe wielorodzinne, komercyjne, przemysłowe użyteczności publicznej; nie konstrukcje liniowe jak mosty, konstrukcje oporowe lub inne drobne konstrukcje wsporcze)
  • Doświadczenie oraz znajomość wykonywania obliczeń statycznych
  • Dobra znajomość branży konstrukcyjnej w tym Eurokodów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Elastyczne nastawienie, uczciwość i pracowitość

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem (ponad 10 osób)
  • Mentoring młodszych członków zespołu
  • Organizacja oraz kontrola pracy w zespole oraz przydzielanie zadań
  • Aktywny udział w pracach projektowych jako doświadczony projektant
  • Koordynacja prac projektowych oraz prowadzenie ustaleń w zakresie realizowanych projektów z zespołami w UK
  • Sprawy administracyjne związane z prowadzeniem zespołu w Polsce

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne świadczenia dodatkowe
  • Kluczowa rolę w hierarchii oraz w rozwijaniu firmy o dużym potencjale
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku