Inżynier Jakości Ref. No: 7899

Dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy pracowników do nowo tworzącego się oddziału w Żorach (inwestycja greenfield).

Region: Żory, śląskie

Wymagania na stanowisko:

  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości
  • Mile widziane doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych w branży automotive
  • Doświadczenie w pracy z bezpośrednim kontaktem z klientem polskim i zagranicznym
  • Doświadczenie w koordynacji pracy zespołu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Inicjowanie i koordynowanie działań na rzecz poprawy jakości
  • Koordynowanie pracy zespołu jakościowego
  • Organizowanie i prowadzenie audytów procesu i produktu
  • Obsługa procesu reklamacji (PDCA), analiza przyczyn źródłowych, planowanie oraz nadzór nad działaniami
  • Pilotowanie procesu PO05 (Roszczenia klienta) i wskaźników procesu oraz pilotowanie działań naprawczych i ulepszeń
  • Uczestniczenie w codziennych spotkaniach NQAG (Grupy analizy braku jakości) i kierowanie działaniami naprawczymi
  • Weryfikacja procedur jakościowych wymagających poprawy
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji: Control Plan, instrukcje kontroli
  • Współpraca z działami w całej organizacji
  • Wizyty u klientów w celu wsparcia i analizy zgłaszanych problemów
  • Weryfikacja metod i procesów związanych z wymogami jakościowymi klientów
  • Opracowanie i utrzymanie zaktualizowanego planu audytów i wizyt klientów

Oferujemy:

monetization_on

Bonusy finansowe oraz trzynaste wynagrodzenie

fitness_center

Pakiet sportowy Multisport

local_hospital

Pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

trending_up

Możliwość rozwoju w nowej organizacji i uczestnictwo w tworzeniu zespołu

school

Udział w profesjonalnych treningach zawodowych