International Manager ( KAM ) Ref. No: 8304

Dla  naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: Trójmiasto, pomorskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z sieciami handlowymi
  • Umiejętność negocjacji warunków/kontraktów handlowych
  • Umiejętności interpersonalne (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i budowaniu dobrych relacji biznesowych, otwartość na nowe obszary współpracy)
  • Inicjatywa i kreatywność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z klientami
  • Negocjowanie warunków umów handlowych
  • Budowanie dystrybucji w ww. kanale
  • Zarządzanie sprzedażą, asortymentem oraz przydzielonym budżetem
  • Tworzenie, planowanie i organizowanie działań wspierających sprzedaż
  • Aktywna współpraca z działami sprzedaży, marketingu, customer marketingu i administracji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Kluczowa rola w hierarchii oraz w rozwijaniu firmy o dużym potencjale
  • Pracę w dynamicznym środowisku