Dyrektor Zarządzający Ref. No: 8086

Naszym Klientem jest renomowana, firma produkcyjna od wielu lat funkcjonująca na polskim rynku. W związku z dalszym rozwojem nasz Klient poszukuje doświadczonego Kandydata, który w strukturach firmy obejmie stanowisko: Dyrektor Zarządzający.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wiedza z zakresu produkcji oraz doświadczenie w wykorzystywaniu nowoczesnych metod i narzędzi zarządzania produkcją
  • Doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów, kosztów i finansów przedsiębiorstwa
  • Umiejętność szybkiej diagnozy i rozwiązywania problemów
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność planowania krótko i długoterminowego
  • Asertywność oraz zdolność podejmowania szybkich decyzji
  • Umiejętność wpływania i wydobycia z innych, co najlepsze
  • Orientacja na cel
  • Pracowitość
  • Kreatywność
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Odpowiedzialność
  • Pozytywne nastawienie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP

Obowiązki:

  • Ścisła współpraca z Prezesem Zarządu, Radą Nadzorczą oraz podległymi Dyrektorami odpowiedzialnymi za poszczególne piony Spółki
  • Zarządzanie, koordynacja i nadzór nad operacyjną działalnością Spółki w obszarach:Sprzedaży i Obsługi Klienta; Produkcji; Finansów; Zakupów; Utrzymania ruchu; Zasobów ludzkich; IT
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe Spółki
  • Kształtowanie i realizacja skutecznej strategii rozwoju firmy na konkurencyjnym rynku
  • Wyznaczanie  celów krótko- i długoterminowych oraz nadzór nad ich realizacją
  • Współtworzenie planów biznesowych (również rozwojowych) oraz ich implementacja
  • Nadzór oraz aktywna rola w pozyskiwaniu nowych klientów oraz udział w kluczowych spotkaniach i negocjacjach handlowych
  • Zarządzanie długotrwałymi relacjami biznesowymi z kluczowymi klientami i partnerami w Polsce i za granicą, w tym przeprowadzanie negocjacji handlowych
  • Wdrażanie projektów poprawy efektywności działania firmy, które wpłyną na przewagę konkurencyjną, np.: weryfikacja postępów optymalizacji struktury kosztowej Spółki; wdrożenie monitorowania poziomu wykorzystania mocy produkcyjnych firmy oraz ich optymalizacji; zapewnienie ciągłości zleceń w celu maksymalizacji ciągłości produkcji (potencjału firmy); monitorowanie wdrożenia systemu ERP w obszarach produkcji; wdrożenie w pozostałych procesach odpowiednich metryk pozwalających na monitorowanie i poprawę ich efektywności procesów
  • Tworzenie i nadzór nad właściwą kulturę organizacyjną firmy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem nagród za osiągnięte wyniki Spółki
  • Samochód służbowy
  • Kluczowa rola w hierarchii oraz w rozwijaniu firmy o dużym potencjale
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku