Dyrektor Finansowy Ref. No: 7996

Dla  naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyrektor Finansowy.

Region: Trójmiasto, pomorskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów: CIMA, ACCA lub Biegły Rewident itp.
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Szeroka praktyka w tworzeniu i realizacji strategii finansowej
  • Silna orientacja na osiąganie celów biznesowych
  • Umiejętność budowania relacji i współpracy na szczeblu zarządczym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze, interpersonalne i negocjacyjne
  • Umiejętność strategicznego myślenia i działania pod presją czasu

Obowiązki:

  • Zarządzanie całym zespołem księgowo/finansowym Spółki oraz IT w tym reorganizacja działu
  • Rozwinięcie systemu kontrolingu w Spółce zgodnie z oczekiwaniami Zarządu oraz Dyrektorów pionu Sprzedaży i Produkcji
  • Wsparcie i objęcie nadzorem strategicznych kontraktów zakupowych oraz sprzedażowych
  • Przygotowanie i wdrożenie pełnego systemu budżetowania w Spółce
  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
  • Nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz raportów Spółki
  • Optymalizacja polityki podatkowej
  • Optymalizacja  struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego
  • Odpowiedzialność za płynność finansową oraz za zabezpieczenie ryzyka finansowego, w tym kursów walut
  • Bieżąca współpraca z Bankami i innymi instytucjami finansowymi celem optymalizacji źródeł finansowania Spółki

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się, stabilnej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe