Dyrektor Działu Zakupów Ref. No: 8249

Dla  naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: Trójmiasto, pomorskie

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze Zakupów, w tym praca na wysokich budżetach
  • Doświadczenie w obszarze zakupów strategicznych - warunek konieczny
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz budowania długofalowych planów w zarządzanym obszarze
  • Umiejętność pracy z wieloma obszarami firmy i znaczną ilością projektów prowadzonych przez zespół
  • Umiejętność zarządzania zmianą
  • Umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

Obowiązki:

  • Budowanie i realizacja polityki zakupów zgodnie z zasadami polityki firmy
  • Planowanie i nadzór nad realizacją strategii zakupowej, zgodnie z celami strategicznymi Spółki
  • Analiza rynku, dywersyfikacja dostawców
  • Realizacja i bieżąca kontrola umów handlowych
  • Nadzór nad terminowością dostaw
  • Negocjacje, ustalanie warunków kooperacji
  • Optymalizacja procesów zakupowych
  • Nadzór nad gospodarką magazynową
  • Odpowiedzialność za pracę podległego zespołu
  • Odpowiedzialność za proces zakupów strategicznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Kluczowa rola w hierarchii oraz w rozwijaniu firmy o dużym potencjale
  • Pracę w dynamicznym środowisku