Analityk finansowy Ref. No: 7560

Dla naszego Klienta - grupy inwestycyjnej działającej na rynku hotelarskim i restauracyjnym, obecnie poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko.

Region: Zakopane, małopolskie

Wymagania:

  • Co najmniej dobra znajomość Microsoft Excel
  • Znajomość zasad księgowości i kontrolingu
  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Sumienność, dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w kontrolingu, analizie finansowej lub audycie

Obowiązki:

  • Sporządzanie analiz finansowych dla kadry zarządczej, w szczególności w obszarze wykonania budżetów
  • Prowadzenie kontroli nad księgowością spółki
  • Przygotowanie planów finansowych na potrzeby zarządcze i potrzeby instytucji finansujących
  • Wsparcie dyrektora finansowego w codziennej pracy
  • Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych

Oferujemy:

  • Pracę w rodzinnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia szerokiej wiedzy finansowej
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość pracy zdalnej cztery razy w tygodniu