Sorry, this job offer is no longer available !

Konsultant ds. wdrożeń Ref. No: 7246

Dla naszego Klienta, który oferuje systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Konsultant ds. wdrożeń.

Region: Krakow , małopolskie

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień logistyki lub gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów/ konsultacji z klientem
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

Mile widziane:

  • Doświadczeniem w realizacji projektów, zwłaszcza w branży IT
  • Wiedza na temat baz danych oraz języka SQL
  • Umiejętność sprawnej realizacji zadań pod presją czasu i wymagań

Obowiązki:

Do podstawowych obowiązków należeć będzie udział w realizacji projektów informatycznych. Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi i korzystania z systemu. Konsultacje wdrożeniowe, analiza i rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresem działalności. Formę zatrudnienia dostosowujemy do Twoich potrzeb (kontrakt lub umowa o pracę). Przywiązujemy wagę do rozwoju zawodowego pracownika, zapewniając niezbędne szkolenia oraz dając dużą swobodę w samodoskonaleniu. Gwarantujemy niekorporacyjną atmosferę pracy z fantastycznym ludźmi i doświadczonymi specjalistami w jednym. Dbamy o właściwe samopoczucie pracowników (m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiety medyczne).