Sorry, this job offer is no longer available !

Księgowy (Dział AP) Ref. No: 7102

Kingfisher to przedsiębiorstwo z branży „Home Improvement” prowadzące sieć ponad 1200 sklepów w 10 krajach Europy. Kingfisher zatrudnia 77 tys. pracowników i obsługuje około 6 mln. klientów tygodniowo (sprzedaż tradycyjna + internetowa).

Kingfisher niedawno otworzył Globalne Centrum Usług Wspólnych w Krakowie. Poszukujemy kandydatatów na powyższe stanowisko.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana księgowość lub finanse)
  • Doświadczenie zawodowe w księgowości lub pracy biurowej
  • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobre umiejętności rozwiązywania problemów
  • Znajomość systemu księgowego SAP (dodatkowy atut)

Obowiązki:

  • Codzienne zarządzanie fakturami
  • Weryfikacja faktur przychodzących z numerem zamówienia i bez
  • Terminowe i poprawne wykonywanie zadań związanych
  • Codzienne zaangażowanie/współpraca z innymi zespołami

Oferujemy:

school

Programy szkoleniowe

grade

Pakiet socjalny

trending_up

Możliwość rozwoju

  • Możliwość dołączenia do organizacji, w której możesz budować swoją karierę wraz z rozwojem firmy
  • Możliwość  pracy w wielonarodowym / wielokulturowym zespole
  • Atrakcyjną lokalizację biura w budynku klasy A w odległości 5 minut od transportu publicznego
  • Przyjazną i wspierającą kulturę firmy
  • Wygodne środowisko pracy