Sorry, this job offer is no longer available !

Mechanik Silników Lotniczych Ref. No: 6561

Rozwiń swoją karierę wśród najlepszych
 i dołącz do nowo powstałej firmy z branży lotniczej!

Region: Rzeszów, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, preferowane w kierunku mechanicznym, mechatronicznym lub elektronicznym
  • Doświadczenie w obszarze produkcji, montażu i napraw mechanicznych
  • Zdolności manualne
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Mile widziani kandydaci z doświadczeniem jako mechanik samochodowy, mechanik przemysłowy

Obowiązki:

  • Demontaż/montaż oraz testowanie podzespołów silników lotniczych  (na podstawie specyfikacji technologicznych oraz rysunków technicznych)
  • Przeprowadzanie kontroli jakościowej wykonanych prac
  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji
  • Utrzymanie na wymaganym poziomie jakości oraz bezpieczeństwa pracy

Oferujemy:

monetization_on

System premiowy

local_hospital

Prywatna opieka medyczna

accessibility

Atrakcyjne warunki pracy

school

Profesjonalny, bezpłatny program szkoleniowy w kraju oraz zagranicą