Sorry, this job offer is no longer available !

Dyrektor ds. sprzedaży Ref. No: 8069

Naszym Klientem jest renomowana, zagraniczna firma produkcyjna od wielu lat funkcjonująca na polskim rynku. W związku z dalszym rozwojem nasz Klient poszukuje doświadczonego Kandydata, który w strukturach firmy obejmie stanowisko: Dyrektor  ds. sprzedaży.

Region: Tarnów, małopolskie

Wymagania:

  • Doswiadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej
  • Umiejętność pracy z zespołem handlowym pod presją realizacji wyznaczonych celów
  • Umiejętność sprawiedliwego i równomiernego podziału pracy w zespole
  • Umiejętność coachingowa zarządzania zespołem
  • Znajomość narzędzi informatycznych: platform chmurowych, platformy Microsoft 365 oraz zagadnień bezpieczeństwa cybernetycznego
  • Znajomość techniki napędowej i automatyki przemysłowej będzie znaczącym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych

Obowiązki:

  • Zarządzanie i rozwijanie zespołu handlowego
  • Wydajne i efektywne zarządzanie kontami klientów w systemie Dynamics 365
  • Aktywne i skuteczne zarządzanie procesem sprzedaży (metodyki CCS lub MEDDIC)
  • Nadzorowanie pipeline'u i wspieranie zespołu w konwersji prospektów
  • Kreowanie i wprowadzanie do stosowania technik mających na celu poprawę jakości pracy zespołu oraz jakości obsługi klientów
  • Udział w wyznaczaniu celów sprzedażowych i wspieranie zespołu w ich osiąganiu

Oferujemy:

  • Wsparcie przełożonych i współpracowników w procesie wdrożenia i adaptacji
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + premia kwartalna/roczna za realizację wyników sprzedażowych
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy