Sorry, this job offer is no longer available !

Koordynator Montażu Ref. No: 8149

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pracownika do oddziału w Żorach.

Region: Żory, śląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wysoki poziom umiejętności budowania relacji interpersonalnych
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach
  • Umiejętność pracy w zespole oraz inicjatywa w działaniu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Kierowanie i zarządzanie modułami oraz zasobami produkcji
  • Koordynowanie, motywowanie oraz zapewnienie rozwoju zespołu
  • Monitorowanie dziennego planu produkcji, oraz kontrola przebiegu procesów produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z innymi działami mającymi wpływ na planowanie i wynik produkcji
  • Nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, instrukcji oraz standardów obowiązujących w firmie

Oferujemy:

monetization_on

Bonusy finansowe oraz trzynaste wynagrodzenie

verified_user

Szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

school

Udział w profesjonalnych treningach zawodowych

grade

Przyjazne miejsce pracy w międzynarodowym środowisku