Sorry, this job offer is no longer available !

GL Accountant Ref. No: 7773

Dla naszego klienta – światowego lidera w obszarze łańcucha dostaw i technologii magazynowej – poszukujemy pracowników do obszaru księgowości w związku z intensywnym rozwojem Centrum Finansowo-Księgowego w Krakowie.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania na stanowisko:

  • Doświadczenie na stanowisku w obszarze księgi głównej lub podobnym
  • Znajomość zagadnień dotyczących analiz i raportowania księgowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Rozumienie specyfiki pracy w organizacji międzynarodowej
  • Mile widziana znajomość systemu SAP oraz MS Office
  • Umysł analityczny i dbałość o szczegóły
  • Mile widziane inicjowanie nowych rozwiązań oraz budowanie pozytywnych relacji z klientem

Obowiązki:

  • Prowadzenie procesów GL (Księgi Głównej) zgodnie z harmonogramem zamknięcia miesiąca i roku
  • Księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i lokalnymi procedurami
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca i raportowanie w korporacyjnym systemie
  • Analiza i uzgadnianie sald kont Księgi Głównej
  • Przygotowanie kalkulacji i uzgadnianie wewnętrznych rozliczeń względem pozostałych spółek z Grupy
  • Aktywna współpraca z innymi działami SSC w nadzorowaniu kompleksowego łańcucha procesów dla odpowiednich procesów Księgi Głównej
  • Terminowe raportowanie danych finansowych do Grupy oraz ich analiza
  • Przygotowywanie i aktualizacja procedur
  • Uczestnictwo w migracji oraz usprawnianiu procesów

Oferta:

verified_user

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

date_range

Elastyczne godziny pracy

grade

Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru dodatkowych benefitów)

local_dining

Komfortowe warunki pracy: biuro w dobrej lokalizacji (Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera

trending_up

Udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku