Sorry, this job offer is no longer available !

Cash Collector with French Ref. No: 7772

Dla naszego klienta – światowego lidera w obszarze łańcucha dostaw i technologii magazynowej – poszukujemy pracowników do obszaru księgowości w związku z intensywnym rozwojem Centrum Finansowo-Księgowego w Krakowie.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania

  • Posiadasz około 2  letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub dobrze orientujesz się w obszarze księgowości należności
  • Wyróżnia Cię znajomość zagadnień dotyczących analiz oraz monitorowania należności
  • Możesz pochwalić się znajomością języka francuskiego na poziomie min.B2
  • Doskonale rozumiesz specyfikę pracy w organizacji międzynarodowej, komunikujesz się swobodnie w języku angielskim
  • Dobrze poruszasz się w systemie SAP oraz Excelu
  • Posiadasz umysł analityczny i zwracasz uwagę na szczegóły
  • Cechuje Cię konsekwencja oraz skuteczność w działaniu, a także umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem

Obowiązki

  • Rozwiązywanie problemów z płatnościami oraz kontakt z klientem wewnętrznym w języku francuskim
  • Monitorowanie i wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności
  • Uzgadnianie kont klientów i sprawdzanie rozbieżności oraz rozwiązywanie problemów dotyczących rozliczeń
  • Wykonywanie transakcji finansowych, w tym weryfikacja, klasyfikowanie i rejestrowanie danych dotyczących należności
  • Regularny kontakt z zespołami lokalnymi i uzgadnianie ścieżek postępowania
  • Weryfikacja wprowadzonych danych i zaksięgowanych faktur
  • Zarządzanie dokumentacją klientów

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne)
  • Komfortowe warunki pracy: biuro w dobrej lokalizacji, pokój relaksu, świeże owoce, wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera
  • Udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku