Zastępca Głównej Księgowej Ref. No: 7760

Naszym Klientem jest lider w obszarze produkcji gier. Posiada biura w USA, Polsce i Rosji. W swoim portfolio posiadają takie wydania jak: Star Wars, Call of Duty, League of Legends.
W 2021 roku firma znalazła się w rankingu najlepszych pracodawców w Polsce według Forbes.
W związku z prężnym rozwojem biura w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko księgowe.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania na stanowisko:

  • Minimum 8 lat doświadczenia w obszarze księgowości, w tym 3-4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1/B2)
  • Znajomość systemu księgowego - Comarch ERP Optima
  • Dobra znajomość polskich przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
  • Znajomość rachunkowości i rozliczeń w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością i spółce komandytowej
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji księgowej firmy
  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych
  • Sporządzanie deklaracji VAT i CIT
  • Prowadzenie ewidencji księgowej i uzgadnianie jej z księgami rachunkowymi
  • Sporządzanie list płacowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i raportów dla instytucji wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpraca z instytucjami takimi jak ZUS, US, GUS itp.
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu w przygotowaniu raportów i sprawozdań finansowych
  • Prowadzenie dokumentacji finansowej w wewnętrznym systemie finansowym (ERP)
  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. Ustawa o Rachunkowości, Ustawa o VAT)

Oferta:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej w Medicover
  • Pakiet sportowy Multisport
  • Care Bonus na pokrycie rocznych potrzeb zdrowotnych, edukacyjnych i rozwojowych dla każdego pracownika
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku IT!