Team Manager z językiem francuskim Ref. No: 7892

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub kwalifikacje z zakresu ekonomii, rachunkowości lub finansów
  • 5-latnie doświadczenie na stanowiskach finansowo-księgowych
  • Biegłość w dziedzinie rozrachunków z dostawcami oraz dogłębne zrozumienie rachunkowości finansowej i sprawozdawczości
  • Znajomość języka angielskiego i francuskiego ( min.B2)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i nastawienie do współpracy
  • Umiejętności analityczne
  • Praktyczna znajomość programów Word, Outlook, Excel
  • Znajomość systemu księgowego SAP ( atut)

Obowiązki

  • Analiza kont i wskazywanie rozbieżności
  • Prowadzenie dochodzeń i uzgadnianie rachunków
  • Prowadzenie kontroli wewnętrznej nad zgodnością sprawozdawczości finansowej
  • Zarządzanie procesami zakończenia okresu/kwartalnego/roku oraz dokładne i terminowe wykonywanie wszystkich wymaganych działań
  • Współpraca z różnymi interesariuszami
  • Skuteczne i szybkie identyfikowanie i rozwiązywanie problemów
  • Ustalanie właściwych priorytetów
  • Identyfikowanie  i pomoc we wdrażaniu najlepszych praktyk w celu zwiększenia wydajności
  • Udział w tworzeniu zespołu poprzez aktywny udział w procesach rekrutacyjnych
  • Wspieranie i motywowanie zespołu
  • Zapewnienie rozwoju członkom zespołu poprzez regularne coaching i szkolenia oraz pełnienie roli eksperta merytorycznego

Oferujemy:

school

dofinansowanie szkoleń i kursów

verified_user

ubezpieczenie na życie

local_hospital

prywatna opieka medyczna