Tax Manager Ref. No: 7632

Dla Naszego Klienta - firmy świadczącej usługi w zakresie doradztwa podatkowego, poszukujemy obecnie osoby do objęcia stanowiska Tax Managera.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze prawa podatkowego, w tym na stanowisku wymagającym samodzielnego prowadzenia spraw klientów
  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze cen transferowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację, przygotowanie pism itp.
  • Preferowany: tytuł doradcy podatkowego

Obowiązki:

  • Prowadzenie projektów podatkowych (analizy, opinie, przeglądy, szkolenia itp.) ze szczególnym uwzględnieniem obszaru cen transferowych
  • Nadzór merytoryczny oraz komunikacja z klientami
  • Dbanie o rozwój zespołu (delegowanie pracy, feedback, wsparcie merytoryczne)
  • Wsparcie w zakresie sprzedaży, udział w inicjatywach marketingowych

Oferujemy:

grade

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

local_play

Pracę w bardzo zgranym i profesjonalnym zespole

trending_up

Możliwości rozwoju osobistego i wpływu na rozwój firmy