Specjalista ds. mediów społecznościowych Ref. No: 7468

Obecnie dla jednego z naszych klientów, na powyższe stanowisko, poszukujemy Osób, które mają doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu mediów społecznościowych, szukają nowych wyzwań i ciągle pragną zdobywać nowe umiejętności.

Region: Kraków, małopolskie

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość Facebook Business Suite
  • Znajomość Google Analytics/Google Ads
  • Umiejętność projektowania w Canvie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii
  • Znajomość branży hotelarskiej i gastronomicznej

Obowiązki:

  • Budowanie strategii marketingowej w sieciach społecznościowych dla spółek i hoteli
  • Współpraca przy tworzeniu budżetów i planów marketingowych
  •  Analizowanie, optymalizowanie i zwiększanie efektywności prowadzonych działań
  • Przygotowywanie i publikowanie treści na różnych kanałach
  • Utrzymywanie kontaktów z użytkownikami social media, blogerami, influencerami
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Przygotowywanie raportów miesięcznych

Oferujemy:

  • Fantastyczną możliwość dołączenia do organizacji, w której możesz budować swoją karierę wraz z rozwojem firmy
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez pracę w zespole nad projektami również międzynarodowymi
  • Możliwość pracy w wysoce profesjonalnym, stymulującym i wymagającym środowisku
  • Przyjazną i wspierającą kulture firmy
  • Wygodne środowisko pracy