Project Manager Ref. No: 7835

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Project Manager

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe
  • Doświadczenie: 2 lata na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy:  kat. B
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Obowiązki:

  • Prowadzenie i zarządzanie projektami zgodnie z metodyką ustaloną z klientem końcowym
  • Realizacja celów projektu i codzienny nadzór nad postępem projektu
  • Zarządzanie harmonogramem projektu
  • Zarządzanie budżetem projektu/ zarządzanie kosztami realizacji projektu
  • Zarządzanie zakresem projektu
  • Monitorowanie, raportowania ryzyka oraz zarządzanie nim
  • Koordynowanie prac pomiędzy zespołami technicznymi
  • Cykliczne raportowanie postępu prac
  • Wsparcie zespołu projektowego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w  organizacji i uczestnictwo w tworzeniu zespołu
  • Udział w profesjonalnych treningach zawodowych
  • Szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie