Specjalista ds. Personalnych Ref. No: 7420

Dla jednego z naszych Klientów, firmy międzynarodowej z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Personalnych.

Region: Czechowice-Dziedzice, śląskie

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Skrupulatność, dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na realizację celów, inicjatywa
  • Zorientowanie na klienta wewnętrznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Zadania:

  • Realizacja polityki personalnej zgodnie ze strategią firmy
  • Prowadzenie projektów z zakresu rekrutacji, onboardingu, szkoleń
  • Doradztwo z zakresu spraw personalnych, rozwojowych i rekrutacyjnych
  • Udział we wdrażaniu procesów rozwoju pracowników
  • Współpraca z uczelniami i szkołami średnimi
  • Inicjowanie i realizacja działań employer branding
  • Wsparcie procesów komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premii i pakiet benefitów
  • Realny wpływ na rozwój organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Otwartość na realizację własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań