Zastępca Głównego Księgowego Ref. No: 7371

Naszym Klientem jest lider rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Zastępca Głównego Księgowego.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Z-ca Głównej Księgowej lub Lidera Zespołu
  • Wiedza z zakresu księgowości w tym konsolidacji sprawozdań finansowych
  • Znajomość przepisów MSR
  • Znajomość programów do obsługi księgowej
  • Chęć rozwoju osobistego połączona z rozwojem firmy

Obowiązki:

  • Współpraca z Główną Księgową / Głównym Księgowym
  • Nadzorowanie działalności księgowej firm wchodzących w skład Grupy Kapitałowej
  • Współzarządzanie zespołem księgowym
  • Przygotowanie i zarządzanie planem kont
  • Doskonalenie procesów księgowych
  • Sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów okresowych (jednostkowych i skonsolidowanych)
  • Kontrolowanie rozliczeń podatkowych
  • Odpowiedzialność za zgodność działań finansowych przedsiębiorstwa z obowiązującymi przepisami prawnymi
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w zaawansowanych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe