Dyrektor HR Ref. No: 7365

Dla jednego z naszych Klientów, firmy międzynarodowej z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko Dyrektora HR.

Region: Czechowice-Dziedzice, śląskie

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale personalnym firmy produkcyjnej, poparte osiągnięciami w budowaniu i rozwoju nowoczesnych standardów z zakresu ZZL
  • Znajomość branży automotive
  • Dobre kompetencje interpersonalne ukierunkowane na budowanie wzajemnie dobrych relacji  na wszystkich płaszczyznach organizacji
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane ZZL, psychologia
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samodzielność i inicjatywa

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie polityki personalnej Firmy
  • Zarządzanie w efektywny sposób operacyjną działalnością HR, w tym między innymi procesami oceny i rozwoju kompetencji, zarządzania wynikami pracy, budowania pozytywnego wizerunku pracodawcy
  • Zarządzanie talentami, podejmowanie działań wspierających ich rozwój i osiąganie wysokich wyników
  • Wdrażanie właściwych działań retencyjnych w organizacji i wspieranie budowania planów sukcesji i kontynuacji biznesu
  • Budowanie zaangażowania pracowników i rozwijanie kultury firmy
  • Zapewnienie skutecznej, transparentnej komunikacji na wszystkich poziomach funkcjonowania organizacji
  • Zarządzanie kluczowymi wskaźnikami efektywności obszaru personalnego,
  • Nadzór oraz rozwijanie podległego zespołu

Oferujemy:

  • Możliwość mierzenia się z wyzwaniami ewolucyjnego rozwoju organizacji, będącej liderem w swej branży
  • Udział we wdrażaniu nowoczesnych procesów i rozwiązań technologicznych
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz realny wpływ na rozwój firmy i produktu
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia dostosowane do indywidualnych kompetencji i wyników
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów pracowniczych -  opieka medyczna, karnety sportowe i wiele innych