Specjalista ds. Raportów i Analiz Ref. No: 6794

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko: Specjalista ds. Raportów i Analiz.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (finanse, rachunkowość) lub matematycznym
  • Doświadczenie co najmniej w jednym z następujących obszarów finanse / księgowość / kontroling
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel - warunek konieczny
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole i proaktywna postawa
  • Mile widziana znajomośc znajomość programu CDN XL

Obowiązki:

  • Przygotowanie raportów do analizy danych na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Wdrażanie zmian w raportach zgodnie z założeniami biznesowymi oraz poprawa funkcjonalności istniejących raportów przy ścisłej współpracy z działem IT
  • Przygotowanie rocznych rozliczeń i sprawozdań wynikających z przepisów prawa
  • Bezpośrednia współpraca z Działem  Handlowym,  w tym przygotowywanie raportów dla opiekunów Klientów
  • Współpraca z działem Księgowości

Oferujemy:

local_play

Udział w szkoleniach i pakiet świadczeń dodatkowych

trending_up

Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

Bardzo dobrą atmosferę pracy