Księgowy/Księgowa Ref. No: 7470

Obecnie dla jednego z naszych klientów, na powyższe stanowisko, poszukujemy Osób, które mają doświadczenie w księgowości, szukają nowych wyzwań i ciągle pragną poszerzać swoją wiedzę.

Region: Kraków, małopolskie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane księgowość lub finanse)
  • Conajmniej 2 lata doświadczenia w pracy z polską księgowością
  • Język Angielski na poziomie B1 w mowie i piśmie
  • Znajomość Programu Optima
  • Umiejetności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobre umiejętności rozwiązywania problemów ad hoc
  • Mile widziane doświadczenie w Biurze Rachunkowym

Obowiązki:

  • Weryfikacja dokumentów źródłowych pod kątem ich zgodności z wymogami formalnymi
  • Księgowanie dokumentów (faktur, wyciągów bankowych, raportów kasowych, protokołów inwentaryzacyjnych)
  • Księgowanie i wyliczenie rezerw, rozliczeń międzyokresowych kosztów etc.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Analiza rozrachunków
  • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

Oferujemy:

  • Fantastyczną możliwość dołączenia do organizacji, w której możesz budować swoją karierę wraz z rozwojem firmy
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez pracę w zespole
  • Możliwość pracy w wysoce profesjonalnym, stymulującym i wymagającym środowisku
  • Przyjazną i wspierającą kulture firmy
  • Wygodne środowisko pracy