Koordynator Logistyki Ref. No: 7890

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy pracownika na stanowisko: Koordynator Logistyki.

Region: Żory, śląskie

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze logistyki
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane wykształcenie wyższe w obszarze logistyki
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność w działaniu

Obowiązki:

  • Dotrzymanie rozkładu i planu dziennych planowanych załadunków i wyładunków, wzmocnienie i przekazanie środków i/lub materiałów do procesu bezpośredniej produkcji
  • Zapewnienie dotrzymania celów określonych wskaźnikami produkcji
  • Wsparcie i wyjaśnienie w przypadku niejasności w ramach wymagań klienta, użycie protokołów logistycznych
  • Zarządzanie podległym zespołem specjalistów (10-15 osób)
  • Udział w codziennych zebraniach logistyki do analizy krytycznych materiałów i brakujących referencji
  • Udział w planowaniu ulepszeń z orientacją na określenie, redukcję i kierowanie różnych typów części magazynowych
  • Monitoring rozwoju procesów logistycznych i miesięcznych wskaźników
  • Wsparcie i zapewnienie środków grup pracowniczych i narzędzi do spełnienia wymagań i satysfakcji klientów

Oferujemy:

monetization_on

Bonusy finansowe oraz trzynaste wynagrodzenie

fitness_center

Pakiet sportowy Multisport

local_hospital

Pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

trending_up

Możliwość rozwoju w nowej organizacji i uczestnictwo w tworzeniu zespołu

school

Udział w profesjonalnych treningach zawodowych