Kierownik Produktu Ref. No: 7836

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Produktu

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów MS Office i CAD
  • Odpowiedzialność
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu

Obowiązki:

  • Zapewnienie optymalnego kosztowo, odpowiedniego jakościowo i terminowego procesu produkcyjnego w firmie
  • Realizacja i kontrola procesu produkcji na wszystkich etapach tworzenia produktu
  • Monitorowanie procesu ofertowania
  • Koordynowanie i procesu tworzenia prototypów
  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji
  • Przygotowanie i nadzorowanie wdrożenie procesu produkcyjnego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w  organizacji i uczestnictwo w tworzeniu zespołu
  • Udział w profesjonalnych treningach zawodowych
  • Szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie