Praktyki w obszarze księgowym Ref. No: 7089

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania

Wykształcenie wyższe / w trakcie studiów (preferowany księgowość lub finanse)
Dobry język angielski w mowie i piśmie (B2)
Podstawowa znajomość MS Excel
Dobre umiejętności rozwiązywania problemów i nastawienie na współpracę
Umiejętności analityczne

Obowiązki

Wystawianie faktur standardowych i niestandardowych
Inicjowanie niezbędnych działań na przydzielonych pozycjach
Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc
Wykonywanie zadań zleconych przez Team Managera

Oferujemy:

Płatna umowa o praktyki  na okres 3 miesięcy
Prywatna opieka medyczna w LUXMED (w tym opieka stomatologiczna) dla Ciebie i Twojej rodziny
Karta sportowa Medicover (pakiet Fit&More)
Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
30-minutowa przerwa obiadowa wliczona w 8-godzinny dzień pracy
Praca w wysoce profesjonalnej i stymulującej atmosferze
Program Training & Buddy, który pozwoli Ci szybko dostosować się do nowej roli
Program wellbeing dla pracowników
Dofinansowanie do biletów miesięcznych na komunikację miejską w Krakowie
Wygodne środowisko pracy w biurze i możliwość domowego biura
Kursy językowe, kursy księgowości, dostęp do LinkedIn Learning oraz możliwość dofinansowania studiów i certyfikacji
Program poleceń pracowników